Kriolipoliza Cooltech

 

 

Cooltech gwarantuje trwały rezultat odchudzania już po jednym zabiegu dzięki wykorzystaniu zjawiska kriolipolizy - naturalnego procesu usuwania z organizmu komórek tłuszczowych uszkodzonych w wyniku długotrwałego poddania temperaturom w zakresie minus 6-8 stopni. 

CoolTech stanowi bardzo dobrą alternatywę dla Liposukcji, jest bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.  Efekt odchudzania jest trwały, a zabieg nie wymaga powtarzania. 

 

Kriolipoliza pozwoli Państwu schudnąć dokładnie tam, gdzie potrzeba - efekt jest w pełni selektywny. Wyszczuplanie poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych to bezinwazyjna metoda, która naprawdę niszczy komórki tłuszczowe, posiada komplet badań klinicznych i wszystkie wymagane certyfikaty dla urządzenia medycznego.

 

CoolTech kriolipoliza pozwoli ci szybko odchudzić brzuch, uda, biodra, plecy, ramiona.

Możesz pozbyć się boczków, bryczesów, oponki i wałka pod biustem już po jednym zabiegu, który nie wymaga rekonwalescencji.

Z CoolTech schudniesz w cztery tygodnie bez diety i ćwiczeń. Metoda gwarantuje brak efektu jojo - rezultat odchudzania pozostanie już z Tobą na zawsze.

Kriolipoliza CoolTech to świetna metoda na szczupłą talię, zgrabne nogi i kształtne ramiona - to skuteczny i bezpieczny sposób na odchudzenie brzucha, wyszczuplenie ud, bioder i ramion, likwidacji uciążliwych wałków tłuszczu pod stanikiem, na plecach a także likwidacji boczków, bryczesów i nadmiaru tłuszczu w okolicy kolan.

 

trwała, objętościowa redukcja komórek tłuszczowych następuje w wyniku poddania tkanki tłuszczowej działaniu niskiej temperatury (minus 6 - 8 stopni). komórki tłuszczowe poddane takiej temperaturze przez okres około 60 minut ulegają degeneracji. uszkodzone komórki tłuszczowe zostają uwolnione i usunięte z organizmu poprzez układ limfatyczny i naturalne procesy fizjologiczne.

Skuteczność zabiegu kriolipolizy zależy od możliwości szybkiego schłodzenia tkanki tłuszczowej do temperatury około minus 6-8 stopni i utrzymaniu jej w tych warunkach przez minimum 60 minut, przy pełnym zabezpieczeniu skóry przed odmrożeniem. CoolTech posiada wyjątkowo wydajne generatory zimna, dzięki czemu bardzo szybko osiąga optymalną temperaturę zabiegu - to gwarantuje skuteczne oddziaływanie na komórki tłuszczowe przez cały czas trwania zabiegu. Dodatkową zaletą jest wykorzystanie podciśnienia w celu wyizolowania obszaru zabiegu i ograniczenia ukrwienia tkanki tłuszczowej przez co unikamy wtórnego podgrzewana komórek tłuszczowych.

Zabiegi które wykonujemy w KształtoSferze mają efektywny czas mrożenia równy 70 minut - wydłużony czas zabiegu plus staranne przygotowanie obszaru zabiegu gwarantuje wyjątkowo silny rezultat odchudzający.

 

CoolTech realizuje proces kriolipolizy szybko i bezpiecznie dzięki dwóm niezależnym głowicom zabiegowym. Każda z nich posiada niezależne sterowania w zakresie temperatury, podciśnienia i długości zabiegu. Dodatkowo każda z nich może zostać dostosowana do wielkości obszaru ciała, za pomocą specjalnych wkładek, które pozwalają sterować obszarem zabiegu. Dwie głowice to oszczędność czasu i pieniędzy - najczęściej można wykorzystać obydwie głowice jednocześnie i wykonać 2 zabiegi w ciągu 70 minut - oszczędzasz całą godzinę. Oczywiście na niektórych obszarach nie będzie to możliwe ze względu na komfort Klienta lub fizyczny brak możliwości "zassania" dwóch głowic jednocześnie (często dotyczy to wewnętrznych ud).

Komórki tłuszczowe uszkodzone w wyniku zabiegu Cooltech kriolipoliza są następnie usuwane z organizmu w drodze naturalnych procesów. Organizm wywołuje w obszarze poddanym zabiegowi stan zapalny, który pozwala na usunięcie uszkodzonych komórek z organizmu. Zabieg w żaden sposób nie obciąża wątroby - jest w pełni bezpieczny. Czas potrzebny na usunięcie uszkodzonych komórek jest indywidualny i może trwać nawet do 12 tygodni. Z reguły jednak kończy się on po 6-8 tygodniach od zabiegu.

Dla swojej skuteczności nie wymaga też stosowania uciążliwych diet odchudzających i obciążających ćwiczeń fizycznych. Oczywiście zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie mogą wpłynąć na szybkość pojawienia się rezultatów.

 

jak działa cooltech kriolipoliza

Głowice zabiegowe, stosowane jednocześnie lub osobno, dostarczają niską temperaturę precyzyjnie do tkanki tłuszczowej

  • zasysają podciśnieniem obszar zabiegowy do wnętrza głowicy, co pozwala na wyizolowanie tkanki tłuszczowej poddawanej zabiegowi - umożliwia to precyzyjne i skuteczne doprowadzenie komórek tłuszczowych do temperatury nawet minus 8 stopni
  • schładzają zassane tkanki obustronnie za pomocą niezależnie sterowanych generatorów zimna

 

Aby dodatkowo zabezpieczyć skórę przed działaniem zimna jest ona pokrywana bezpiecznym materiałem nasączonym żelem o specjalnej formule - dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest bardzo szybkie schłodzenie tkanek, które podnosi skuteczność zabiegu oraz jednoczesne zabezpieczenie przed powstaniem siniaków.

Szeroki zakres sterowania zabiegiem obejmujący: obszar, czas, temperaturę oraz moc podciśnienia zapewnia możliwość dostosowania zabiegu indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

czego możesz się spodziewać bezpośrednio po zabiegu?

Po CoolTech kriolipoliza skóra w obszarze zabiegu będzie zaczerwieniona i może występować ograniczenie czucia. Może też pojawić się lekkie uczucie bólu, podobne do tego jakie odczuwamy po przyjściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia, które ustępuje w ciągu kilku minut. W następnych dniach zaczerwienienie znika i może pojawić się tkliwość, która znika w kolejnych dniach.

ile zabiegów można wykonać w trakcie jednej wizyty?

W trakcie jednej wizyty można wykonać do 4 zabiegów (4 przyłożenia głowicy)

czy będę musiała powtórzyć zabieg?

Kriolipoliza CoolTech nie wymaga powtarzania zabiegów dla swojej skuteczności. Oczywiście część Klientów powtarza zabieg ale wynika to nie z braku rezultatów a większych oczekiwań. Na przykład przy zabiegu na brzuch można oczekiwać redukcji obwodu o około 3-6 cm po jednym zabiegu. Po kolejnym efekt będzie podobny.

jak często można powtarzać zabieg cooltech?

Na ten sam obszar ciała można powtórzyć zabieg po 8 tygodniach, na inny obszar po 4 tygodniach.

czy gwarantujecie państwo osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów?

Podobnie jak w wypadku innych zabiegów bezinwazyjnych ostateczny rezultat zależy od indywidualnych cech organizmu. Prezentowane przez nas efekty zabiegów pokazują, jakie rezultaty udało nam się osiągnąć u naszych Klientów. W szczególnych wypadkach zabieg może okazać się nieskuteczny.